AQUAPARK pláž Jadro - zábava nie len pre deti


Behanie po nafukovaciom hrade, skákanie alebo hojdanie na hojdačke nad morom..áno aj toto tu máme .. určite tomu neodoláte a vrátite sa späť do detských čias zábavy.

Horský bicykel, kolobežka, korčule

Prečo nevyraziť do okolia? V blízkosti ostrova Vir (ktorý je s pevninou spojený mostom) sa nachádza mnoho krásnych zátok, opustených pláží, vinární alebo proste len skvelých miest čo stojí za to vidieť. Ponúkame zapožičanie horských bicyklov na celý deň, pánskych, dámskych, elektrických aj detských bicyklov na ktorých môžete na vlastnú päsť preskúmať každý kút ostrova a okolia.

Šnorchlovanie

Šnorchlovanie je najjednoduchší a najprístupnejší formou potápania. Môžete ho vykonávať predovšetkým v priezračných pobrežných vodách, v ktorých môžete pozorovať húfy rýb a iných podmorských živočíchov. Spravidla plávate na hladine vody a tvár pri tom držíte pod vodou. Dýchate pomocou šnorchlu, ktorý dal tejto aktivite meno. Keď pod vodou vypátrajú niečo zaujímavé, zadržíte dych a potopíte sa do väčšej hĺbky.
Aj náš Virko šnorchluje.

Alebo si doneste svoje korčule.. 😉  a inak vedeli ste, že Vir a jeho aktívnosti sú vám dostupné a počasie nám praje celých 365 dní v roku? Takto môžte skúsiť korčulovanie na ľade s pohľadom na more ...

Buggy

Lokalita: kružny objazd pri konzume rent buggy.
V ktorom vozidle si užijete adrenalínovú jazdu a vietor vo vlasoch, podobne ako na motorke, ale zároveň budete chránení skoro ako pri jazde v aute? Predsa v Buggyna!
Na celom ostrove sa nachádza prírodná trať s terénnymi nerovnosťami, kde si môžete vyskúšať jazdu vozidlom buggy. Kombinéza aj kukla je v cene požičovného.
Priemerná rýchlosť 40km / h
Najvyššia rýchlosť 60km / h
Počiatočné zrýchlenie ako F1
V buggy môžu ísť 2 osoby a striedať sa.

Beh a prechádzky

Umiestnenie: ostrov Vir, všade na pláži Jadranského mora.

Dopoludnia, alebo k večeru môžete vziať tenisky a prebehnúť sa pozdĺž pobrežia pláže, alebo len tak vyraziť na prechádzku a nadýchať morského vzduchu, užiť si nezabudnuteľných západov slnka s vetrom vo vlasoch. Spoznať čaro večerného kúpania v mori.

Nákupný košík