prijímame rezervácie na sezonu 2022

Apartmán Smješko

SMJEŠKO

 • kapacita:  4+2
 • Terasa: horná  s vonkajším sedením
 • Gril: dole na dvore
 • izby: spálňa 2x, obývačka kuchyňa jedna miestnosť, kúpeľňa s wc, terasa dvor
 • posteľ: 1x gauč  180x200  2x posteľ90x200, 1x manželská posteľ 200x200
 • kuchyňa: chladnička s mrazákom, šporák, mikrovlnka, varná kanvica, komplet riady poháre príbory hrnce
 • Kúpeľňa: sprchovací kút spojený s wc
 • Parking: pri dome
 • Internet: WiFi
 • Klimatizácia
 • TV: LCD TV

Vysvetlivky: počet uvedený pri kapacite ako +2 je počet vhodných lôžok pre deti do 10 rokov, ktoré spia na detskej posteli, toto lôžko nie je vhodné pre dospelú osobu a v prípade výberu ubytovania tohto typu a použitia lôžka tohto typu pre dospelú osobu domáci za toto neznáša žiadnu zodpovednosť.

2 izbový apartmán lokalita PREZIDE - SOLDATICA

kapacita 4+2
CENA je určená pre 4 osoby každá dalšia je za doplatok
domací milačík za poplatok
wifi klima pobytova taxa ubytovanie parking gril v cene
more 70m na obe strany
obchod 20m pekaren 20m kaderníctvo 20m konzum supermarket je 500m
rozloha - ubytovanie 45m2 terasa 30m2

2x spálňa plus obývacia kuchyňa tj spojená obývačka a kuchyňa kde je dalšie lôžko pre 2 osoby, spálňa má manželskú posteľ a druhá izba má oddelené postele, ktoré sa v prípade potreby môžu spojiť, kuchyňa je komplet vybavená, tv, velká chladnička s mrazákom, šporák mikrovlnka varná konvica, voda je použiteľná na umývanie varenie no na pitie odporúčame vami kúpenu balenú - prevarená sa môže konzumovať, v kuchyni je pre vas k dispozicii jar na riady utierky a hubka, taktiež je tu metla lopatka a mop na utieranie podlahy a každé okno má sťahovacie sieťky proti hmyzu.
Nie su k dispozícii uteráky iba na ruky pri wc.
Pri dome je veľký parking a z časti ohradený dvor a vedľa domu je gril kedykoľvek k dispozícii.

Ceny zahŕňajú nasledovné: posteľná bielizeň, využitie elektrickej energie, plynu a vody, terasa, Vlastná terasa, stôl a sedenie.

Vonkajšia časť: spoločná záhrada, možnost grilovania, parkovanie zdarma.. apartmány sú dostupné k prenajímaniu celý rok. 

V dome platí domáci poriadok.

Platobné podmienky a iné upozornenie:

Pobytová taxa je zahrnutá v cene!

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

ceny sú od 80 euro noc apartmán 

VOĽNÉ TERMÍNY 2022 - vypredané

virtuálna prehliadka

MAPA

Kde nás nájdete?

Obsadenosť apartmánov

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny v jednotlivých apartmánoch, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky.

Podmienka je aby deň nástupu nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Nákupný košík