***** Sezona 2021 v tomto objekte už obsadená  *****

Apartmány Mama Sapavackategórie: ****
rozloha objektu v m2: 240
rozloha záhrady v m2: 443
min.-max. kapacita osôb: 5 - 26
celkový počet spální: 8


Informácie: Apartmány Sapavac se nachází v  zátoke Sapavac priamo  na pláži, na ostrove Vir. Apartmány jsou obklopené borovicovým lesom. Výhľad na  more zo všetkých apartmánov. Apartmány sú nové, pekne zariadené, nachádzajú sa na prízemi a maju priestranne nadstrešené terasy ochránené aj slnečnou markízou. špecialna vlastnost : kludná lokalita, krásna pláž, piesokv mori, čisto piesočnatá pláž je 50m v borovicovom lese, krásny výhlad, klimatizácia, internet zadarmo, vonkajšia sprcha  s teplou vodou, satelitná TV.Podrobnosti ubytovania

Apartmány: Rozloha m² Počet spální Počet základných lôžok Počet pomocných lôžok
 
A 4+2 (Green)
822
42

A 5+2 (Violet)
82252

A 5+2 (Orange)
82252

A 6+1 (Blue)
82261


Príslušenstvo objektu

vlastné parkovisko
garáž
klimatizácia
zvieratá povolené
prístup na internet
grill
uteráky
lôžkoviny
používanie okolie domu
možnosť polpenzie
bazén
tenisový kurt
betónová pláž
piesočná pláž
štrkovitá pláž
pobytová taxa v ceneVzdialenosti

pláž: 5 m
more: 5 m
centrum: 700 m
obchod: 600 m
reštaurácia: 600 m
šport: 700 m
lekár: 700 m
lekáreň: 800 m
čerpacia stanica: 10000 m
bankomat: 600 m
pošta: 700 m
autobusová zastávka: 800 m


Platobné podmienky a iné upozornenie
Ceny sú bez dane z pobytu, ktorá sa platí miestnym orgánom (1,50 EUR za deň na dospelú osobu).
Klimatizácia a WiFi internet sú zadarmo a sú zahrnuté v cene.
Ceny všetkých apartmánov sú rovnaké a platia pre 5 osôb, nad 5 osôb sa v hlavnej sezóne účtuje ďalších 25 EUR na osobu, v iných obdobiach 10 EUR na osobu a noc.
Všetky apartmány majú posteľnú bielizeň a uteráky (okrem plážových uterákov) zahrnuté v cene. V cene apartmánu je tiež zahrnutých 5 plážových ležadiel a 3 slnečníky. Pláž je otvorená pre verejnosť, aj keď pre našich hostí sú vyhradené najlepšie miesta.
Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za  ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

ceny od 80 do 155 euro noc apartmán / vypredané

virtuálna prehliadka

MAPA

Kde nás nájdete?

Obsadenosť apartmánov

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny v jednotlivých apartmánoch, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky.

Podmienka je aby deň nástupu nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.
0
 .