***** Sezona 2022 JE PRáVE OTVORENá   *****

Villa Kristina

Ideálne pre rodiny s deťmi villa KRISTINA sa nachádza na južnej strane ostrova, časť kde nie je tak husté osídlenie, je ideálnym miestom pre dovolenku a útek od centra a ruchu. Dom má záhradu 2000m2, nachádza sa na mierne vyvýšenom mieste a má krásny výhľad na more a okolité ostrovy. K dispozícii máte celý dom a dvor. Garantujeme vám kľud a slobodu na vašej dovolenke. Ak budete potrebovať majitelia bývajú 150 metrov pod domom a prídu iba v prípade problému alebo keď treba zaliať záhradku. Vaše deti sa môžu tešiť na detské ihrisko umiestnené vedľa domu, zatiaľ čo vy pripravujete ryby a mäsko na vonkajšom grile. A ak máte domáceho maznáčika verte aj jemu sa bude páčiť na tráve keď sa bude preháňať okolo domu, kde nie je žiadna premávka.

Lokalita Torovi 23234 Vir (Hrvatska) Kategorizácia 3*
Kapacita 6 osôb+2
Plocha ubytovania 100 m2
Záhrada 2000 m2
Vzdialenosti More 800 m Pláž 800 m Centrum 1500 m Predajňa 1500 m Reštaurácia 1500 m 
Popis ubytovania Dom sa nachádza na južnej strane ostrova, na veľkom pozemku s ihriskom v okolí. Priestranný dom je ideálny pre dve rodiny s deťmi či väčšie spoločnosti.  Vlastnosti ubytovania • Internet (WiFi) • Klimatizácia • TV • Posteľná bielizeň • Uteráky • Parkovisko • Domáce zvieratá povolené • Fajčenie povolené • Gril • Sporák • Chladnička Ubytovacie jednotky Ubytovacia jednotka Povrch (m2) 100 Počet izieb 3 spalne Rekreačný dom -villa
Popis ubytovania
Dom sa nachádza na južnej strane ostrova, na veľkom pozemku s ihriskom v okolí. Priestranný dom je ideálny pre dve rodiny s deťmi či väčšie spoločnosti. Dvor vám poskytuje možnosti sedenia na terase alebo v zahradke či pri grile Parkovanie je pri dome – kde vôjde 5 aut Pobytová taxa je zahrnutá v cene!
Domaci milačik 5€ noc.

Ceny zahŕňajú nasledovné: posteľná bielizeň, využitie elektrickej energie, plynu a vody,

Terasa: Vlastná terasa, stôl a sedenie 

Vonkajšia časť: veľký pozemok, záhrada, detské ihrisko k domu, možnost grilovania, parkovanie zdarma.. apartmány sú dostupné k prenajímaniu celý rok. 
V dome platí domáci poriadok.

Platobné podmienky a iné upozornenie

Pobytová taxa je zahrnutá v cene!

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

ceny sú od 90 do 145 euro noc apartmán (villa)

VOĽNÉ TERMÍNY 2022  vypredané

virtuálna prehliadka

MAPA

Kde nás nájdete?

Obsadenosť apartmánov

Podmienka je aby deň nástupu nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Presná obsadenosť vám bude oznámená na dotaz.

Nákupný košík