Villa Kristina

Ideálne pre rodiny s deťmi villa KRISTINA sa nachádza na južnej strane ostrova, časť kde nie je tak husté osídlenie, je ideálnym miestom pre dovolenku a útek od centra a ruchu. Dom má záhradu 2000m2, nachádza sa na mierne vyvýšenom mieste a má krásny výhľad na more a okolité ostrovy. K dispozícii máte celý dom a dvor. Garantujeme vám kľud a slobodu na vašej dovolenke. Ak budete potrebovať majitelia bývajú 150 metrov pod domom a prídu iba v prípade problému alebo keď treba zaliať záhradku. Vaše deti sa môžu tešiť na detské ihrisko umiestnené vedľa domu, zatiaľ čo vy pripravujete ryby a mäsko na vonkajšom grile. A ak máte domáceho maznáčika verte aj jemu sa bude páčiť na tráve keď sa bude preháňať okolo domu, kde nie je žiadna premávka.

Lokalita Torovi 23234 Vir (Hrvatska) Kategorizácia 3*
Kapacita 6 osôb+2
Plocha ubytovania 100 m2
Záhrada 2000 m2
Vzdialenosti More 800 m Pláž 800 m Centrum 1500 m Predajňa 1500 m Reštaurácia 1500 m 
Popis ubytovania Dom sa nachádza na južnej strane ostrova, na veľkom pozemku s ihriskom v okolí. Priestranný dom je ideálny pre dve rodiny s deťmi či väčšie spoločnosti.  Vlastnosti ubytovania • Internet (WiFi) • Klimatizácia • TV • Posteľná bielizeň • Uteráky • Parkovisko • Domáce zvieratá povolené • Fajčenie povolené • Gril • Sporák • Chladnička Ubytovacie jednotky Ubytovacia jednotka Povrch (m2) 100 Počet izieb 3 spalne Rekreačný dom -villa
Popis ubytovania
Dom sa nachádza na južnej strane ostrova, na veľkom pozemku s ihriskom v okolí. Priestranný dom je ideálny pre dve rodiny s deťmi či väčšie spoločnosti. Dvor vám poskytuje možnosti sedenia na terase alebo v zahradke či pri grile Parkovanie je pri dome – kde vôjde 5 aut Pobytová taxa je zahrnutá v cene!
Domaci milačik 5€ noc.

Ceny zahŕňajú nasledovné: posteľná bielizeň, využitie elektrickej energie, plynu a vody,

Terasa: Vlastná terasa, stôl a sedenie 

Vonkajšia časť: veľký pozemok, záhrada, detské ihrisko k domu, možnost grilovania, parkovanie zdarma.. apartmány sú dostupné k prenajímaniu celý rok. 
V dome platí domáci poriadok.

Platobné podmienky a iné upozornenie

Pobytová taxa je zahrnutá v cene!

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

virtuálna prehliadka

MAPA

Kde nás nájdete?

Obsadenosť apartmánov

Podmienka je aby deň nástupu nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.

Presná obsadenosť vám bude oznámená na dotaz.
0
© Copyright Miriam Kelečić 2019 - 2020
Admin: Václav Wegschmid

 .