Kto sme

Túžite opäť po mori, slnku a krásnej pláži ...

 Rezervujte si už teraz UBYTOVANIE v apartmánoch v Chorvátsku na ostrove VIR

Výhoda:

  • blízko k pláži, všetko PO ROVINE
  • PIESOK v mori a tým aj TEPLEJŠIE more
  • POZVOĹNÝ vstup do vody
  • vhodné pre rodiny S DEŤMI

 Apartmány sú pre 2 až 11 osôb niekde sú v ponuke aj komplet villa

 V prípade záujmu nás stačí kontaktovať správou v časti KONTAKT sa nachádzajú linky.

 Ale najprv poďme ešte raz pomaly a pekne poporiadku:

 Drahí hostia portálu www.zazivir.sk !

V prvom rade Vám ďakujeme, že využívate našu stránku pre vyhľadávanie a prenájom ubytovania v Chorvátsku na ostrove Vir! V nasledujúcich riadkoch sa Vám pokúsime priblížiť, akými možnými spôsobmi si môžete prenajať apartmán, izbu alebo rekreačný dom. Najdôležitejšie je, aby sme Vám pripomenuli, že my nie sme turistická agentúra a každú Vašu požiadavku, či už mailovú tj messengerom alebo telefonickú, ktorú odošlete pomocou našeho blogu, presmerujeme priamo k majiteľovi apartmánu, izby alebo rekreačného domu. My sme výlučne len portál alebo blog alebo nadšenec milovník a osoba, ktorá tu žije a prostredníctvom ktoréj súkromní prenajímatelia propagujú svoje apartmány, izby a rekreačné domy doma i v zahraničí.

Chcete si prenajať apartmán, izbu alebo rekreačný dom? Poslali ste viac ako 10 mailov s požiadavkou o dostupnosti ubytovania a nedostali ste odpoveď? My Vám odpovieme na všetky tieto otázky a pomôžeme Vám nájsť vhodné ubytovanie.

Najprv si musíte vybrať destináciu, ktorú chcete navštíviť, pričom na našej stránke sme sa snažili opísať a predstaviť Vám všetko, čo náš nádherný ostrov VIR ponúka. Odporúčame Vám, aby ste si pred samotným procesom rezervácie, naštudovali destináciu a tu na tomto mojom blogu je viac ako detailne všetko opísané stačí iba pozorne čítať.

Po tom, ako ste si vybrali náš ostrov VIR, kde si dokážete predstaviť svoju dovolenku v Chorvátsku, Vás čaká nasledujúci krok, a to zaslanie požiadavky majiteľom apartmánov, izieb a rekreačných domov, v závislosti od toho, aký typ ubytovania Vám vyhovuje. (časť kontakt)

Každý z odporúčaných apartmánov má svoj opis foto a video a podľa adresy zistíte aj polohu a v opise je uvedená aj vzdialenosť k najbližšej pláži.

Čo musíte napísať v požiadavke? Obzvlášť dôležité sú údaje o počte dospelých osôb a detí (aj vek detí), predovšetkým kvôli množstva lôžok v samotnom apartmáne alebo dome, pretože niektoré lôžka sú vhodné výlučne len pre deti. V každom prípade napíšte aj to, ak máte nejaké špeciálne priania alebo otázky a pod. Dobré je napísať aj číslo Vášho telefónu, pretože keď si rezervujete ubytovanie, tak je možné, že majiteľ bude mať pre Vás nejakú informáciu v období medzi rezerváciou a Vašim príchodom.

Našou úlohou je len spojiť klienta s prenajímateľom a ten základ od komunikovať, aby bola možná realizácia rezervácie, pričom my z tejto situácie finančne neprofitujeme, pretože nie sme turistická agentúra, ale len súkromná osoba ktorá vlastní svoj webový portál tj. blog a vlastníkom apartmánov poskytujeme bezplatné služby a to najmä pre webový priestor.

ZÁKLADNE VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE pre všetky odporúčané apartmány:

 V cene je zahrnuté : ubytovanie (vybavená kuchynka na varenie, kúpeľňa s umývadlom, sprchou a WC, chladnička) posteľné prádlo, elektrina, voda, posteľná bielizeň, uteráky (ak je to v ponuke apartmánov – základné uteráky sú myslené uteráky na ruky v kúpeľni), záverečné upratovanie, parkovanie pred budovou (limitovaný počet - každý apartmán jedno parkovacie miesto), gril a v prípade potreby detská postieľka, wifi a samozrejme klimatizácia, ktorá sa postará o spríjemnenie horúčav. Pobytová taxa (okrem objektov ktorým zo zákona vyplýva povinnosť zúčtovať pobytovú taxu zvlášť) - *ak nie je v opise uvedené inak.

Cena záleží od veľkosti apartmánu a termínu.

Cena nezahŕňa každodenné upratovanie, dopĺňanie toaletného papiera a iných hygienických potrieb (sáčky do koša, šampón, saponát, ...) počas pobytu.

Ponúkame aj možnosť dlhodobého prenájmu apartmánov a vtedy je cena dohodou.


0
 .