Dalšie apartmány v Chorvátsku
Ubytovanie v celom Chorvátsku. Nielen pri mori.
Chorvátsko leží v juhovýchodnej Európe na Balkánskom polostrove na brehu Jadranského mora a na mnohých ostrovoch v Jadranskom mori.
Patrí mu dve tretiny kamenistého pobrežia Jadranského mora (polostrov Istria a Dalmácia).

Hraničí s Maďarskom na severovýchode, Srbskom na východe, Čiernou Horou a Bosnou a Hercegovinou na juhovýchode a Slovinskom na severozápade.
Rozloha je 56 594 kilometrov štvorcových, z toho 128 štvorcových kilometrov tvorí vodná plocha. Je to 127. najväčšia krajina na svete.
Najvyšším pohorím sú Dináre, kde sa nachádza najvyššia hora Chorvátska Sinjal s výškou 1831 m n. M. Týči sa blízko hraníc s Bosnou a Hercegovinou.
Chorvátsko sa okrem pevninskej časti skladá z viac ako tisícky ostrovov a ostrovčekov rôznych veľkostí, z ktorých 48 je trvalo obývaných.
Najväčšími ostrovy sú Krk a Cres, z ktorých každý má rozlohu približne 405 štvorcových kilometrov.


Na našom webe nájdete ubytovanie nielen na ostrove Vir. Naším prostredníctvom inzerujú svoje ubytovacie kapacity tiež ďalši ubytovatelia z celého Chorvátska. Pri každom ubytovani z tejto mapy nájdete kontaktné informácie priamo na ubytovateľov a vaš dopyt tak ide priamo k majiteľovi apartmánu a vy tak neplatíte žiadnu províziu za sprostredkovanie ubytovania.

Môžete sa tak presvedčiť, že krásna príroda, kultúrne a historické pamiatky nie sú len pri mori, ale aj vo vnútrozemí.

▼ Pokračujte prosím výberom lokality pre vašu dovolenku nižšie na mape.

Nákupný košík